hypotéky


obruvod seal-152801_1280

HYPOTÉKY – nabízíme jen to, co bychom si zvolili my sami!

S nemovitostmi přichází nezbytně i otázka financování. U nás v HPR centru najdete vše na jednom místě!

Řešíte hypotéku pro svůj vysněný dům či byt a nevyznáte se ve všech těch “nejvýhodnějších” a “nejlepších” nabídkách bank nebo porovnáváním či dokonce obíháním bank vůbec nechcete ztrácet čas? Chcete si být jisti, že vás ve smlouvě později nic nepřekvapí? Vaše banka vám není ochotná nabídnout přijatelnější podmínky? 

Ideální čas získat k sobě partnera, který bude na vaší straně a bude jednat ve váš prospěch!

U nás v HPR centrum známe podmínky 14 bank a 4 stavebních spořitelen! Jsme proto schopni na jednom místě vám představit nabídku celého trhu, a zajistit tak pro vás nejvýhodnější financování koupě vaší vysněné nemovitosti.

Díky našim mimořádným slevám vám zajistíme takové podmínky, které vám žádná banka na pobočce běžně nenabídne!

Co je to fér hypotéka?

fer-hypoteka

Fér hypotéka je ověřená značka kvality, která poukazuje na vysokou úroveň služeb, a to nejen profesionalitu, ale také etický kodex. Více se můžete dozvědět na fer-hypoteka.cz.

Hypotéku s vámi budou řešit naši hypoteční specialisté, kteří jsou součástí sítě fér hypoték v rámci Hypoasistent. Díky této spolupráci budou vaše zájmy zastupovat profesionálové, kteří mají na prvním místě důvěru klienta a kteří jsou prostřednictvím školení a dalších aktivit nepřetržitě informováni o novinkách v hypotečním světě, tak aby vám mohli – s ohledem na vaše potřeby a situaci – objektivně doporučit kvalitní produkt.

Nabízíme jen to, co bychom si sami pořídili!

Naše pobočky

 • Brno (viz kontakty vlevo)
 • Opava (viz kontakty vlevo)

Jak probíhá celé “hypoteční kolečko”?

 1. Hypoteční specialista vám pomůže zorientovat se v nepřeberném množství produktů, typů hypoték a variant úrokových sazeb
 2. Projde s vámi dostupné kalkulace vašeho budoucího úvěru i pojištění nemovitosti, která je nutnou podmínkou k získání hypotéky
 3. Připraví s vámi kompletní dokumentaci a zajistí odhad nemovitosti, taktéž nezbytný k získání úvěru
 4. Hypoteční specialista za vás komunikuje s katastrem i bankou
 5. Rovněž zajistí pro vás výhodný návrh smlouvy dle vašich požadavků a situace a prověří celý proces, kterým banka schvaluje vaši hypotéku
 6. Seznámí vás s právy a povinnostmi v rámci vašeho úvěru a v případě nejasností s vámi předem projde smluvní dokumentaci a vše vysvětlí.
 7. Je vám k dispozici i pro případné budoucí dotazy.

Vyřízení úvěru budete mít bez zbytečného papírování a návštěv banky.

Očekávejte tedy naši 100% otevřenost, důvěryhodnost, diskrétnost a flexibilitu.

Uvažujete-li o financování hypotékou nebo se rychle potřebujete zorientovat v nabídce na trhu, obraťte se na nás, pomůžeme vám zorientovat se a připravíme kalkulaci úvěru v jakékoliv bance a dle vašich požadavků.

Chcete-li si udělat obrázek dopředu, můžete využít hypoteční kalkulačku na stránkách Hypoasistent.

Naše poslání a hodnoty

 • Našim klientům poskytujeme špičkové služby v oblasti financování jejich nemovitosti.
 • Zájmy klientů jsou u nás vždy na prvním místě.
 • Pomáháme činit důležitá rozhodnutí na základě objektivních informací, a to vždy s ohledem na jejich potřeby a situaci.
 • Klientům doporučujeme pouze taková řešení, která bychom zvolili sami, kdybychom byli v pozici klienta.
 • Důvěra klienta je pro nás nejdůležitější. Víme, že odchází-li od nás klient dlouhodobě uspokojen, doporučí nás dále svým příbuzným, přátelům a známým.
 • Našim klientům zajišťujeme financování, které nejlépe uspokojuje jejich potřeby s ohledem na jejich situaci, a to v nejkratším možném čase a s nejmenším možným vynaloženým úsilím a nejnižšími náklady na straně klienta.
 • Jsme taktním a diskrétním partnerem klienta. Zachováváme naprostou důvěrnost údajů klienta a využíváme je pouze k dohodnutým účelům.
 • Jsme inovativní. Nalézáme řešení pro každého. Myslíme mimo zavedené struktury a přicházíme s kreativními řešeními.
 • Tyto hodnoty prostupují všechny naše činnosti.