reference


Naše aktuální nabídky naleznete na našem realitním webu – prohlédněte si nabídky prodeje nemovitostí a nabídky pronájmu nemovitostí.

Aktuální nabídka realit

VYBRANÉ REFERENCE – Jaké reality prošly našima rukama?

Prodej moderního nízkoenergetického bytu 1+1 v Brně Bystrc

HPR centrum: “Prodat v co nejkratším čase za co nejvyšší cenu? To je naše oblíbená výzva! Tento exkluzivní byt velmi kreativně využíval omezený prostor a měl velmi nízké náklady na energie. Jeho výjimečnosti odpovídala i vyšší cena za tento malý, ale velmi útulný byt. Přesto se nám však podařilo jej prodat během necelého měsíce od zveřejnění nabídky a prodávající inkasoval požadovanou kupní cenu.”

reference8

Prodej hotelu u Kutné Hory

HPR centrum: “Tato exkluzivní nemovitost se neobešla bez výjimečné péče. Zavedený hotel byl skvělou investiční příležitostí a nám se podařilo najít kupce, jehož vizí bylo právě takový hotel provozovat a dále do jeho rozvoje investovat!”

reference7

Prodej 2+kk v domě na sídlišti v Kladně vhodného k rekonstrukci

HPR centrum: “Požadavky a pohodlí našich klientů jsou na prvním místě. Tento byt ovšem nepatřil mezi ty nejatraktivnější, potenciální kupec musel počítat i s následnou rekonstrukcí (jádro, stoupačky, okna), zkrátka jednalo se o klasický starý panelákový byt. Navíc měl velmi úzké místnosti, výhodou však byl poměrně hezký výhled. I přesto se nám podařilo jej prodat za dobrou cenu a to čase pouhých 5 týdnů a uspokojit tak požadavky našeho klienta.”

reference6

Prodej 3+kk ve Vranovicích

HPR centrum: “Byt se nacházel v moderní novostavbě z r. 2011 a všechny pokoje byly krásně slunné. Velkou předností celého
bydlení byly 3 terasy k relaxaci, každá s orientací na jinou světovou stranu a krásným výhledem na celé Vranovice. K bytu je možné si pronajmout zahrádku v zahrádkářské kolonii nedaleko. Zkrátka pro lecjakou rodinu vysněné bydlení v klidné lokalitě!”

reference5

Prodej staršího RD se zahradou, okr. Vyškov, Chvalkovice

HPR centrum: “Jednalo se o prodej stavebního pozemku se starou zástavbou domu a hospodářských stavení (spíše k demolici než k rekonstrukci). Tomu samozřejmě odpovídala cena, jenže vidina tolika budoucí práce a investic každého kupce spíše zastraší, ale my jsme si poradili, a dokonce v rekordním čase pouhých 2 týdnů!”

reference4

Prodej částečně zařízeného bytu po rekonstrukci 3+1 v Brně Bystrc, zatíženého hypotékou

HPR centrum: “Tento moderní byt nabízel příjemné bydlení v lokalitě plné zeleně a blízkosti Brněnské přehrady. Byla tu však jedna překážka – na byt byla stále hypotéka. Vše bylo potřeba sladit a načasovat, ideálně najít kupce, který převezme starou hypotéku, to v dnešní době není vůbec jednoduché, prodejce však na prodej nespěchal. Byla to výzva, ale zvládli jsme ji!”

reference3

Pronájem atraktivního bydlení v Brně, ul. Karlova

HPR centrum: “Pronájem 1+kk v nájemním domě se zahradou šel hladce. Byt byl luxusně vybavený a společná zahrada s bazénem se solárním ohřevem byla za tu cenu lákavá např. i pro nějaký studentský pár. A to okolí v pěší dostupnosti! Krásné prostředí řeky a romantickým okolím pro procházky a výlety. To je na Brně krásné, můžete žít skoro v centru a zároveň kousek od přírody.”

reference2

Pronájem útulného bytu 1+1 s balkonem v cihlovém domě v Brně Kuřim

HPR centrum: “Nájemce jsme našli velmi rychle. Byt byl krásný, s dobrou lokací i cenou, plně vybavený a připravený k nastěhování.”

reference1