reality

obruvod

REALITY – otevíráme dveře k vašim snům

Nemůžete nalézt tu správnou lokalitu? Kde zjistíte nejvýhodnější cenu pozemku? Jak se snadno zorientovat na trhu realit? Běží vám tyto či podobné otázky hlavou? Díky 17leté zkušenosti na trhu a bohaté praxi v developerské společnosti i realitních kancelářích vám můžeme zajistit kompletní realitní servis a najít to nejvhodnější řešení.

Prodáváte a nemáte čas neustále jednat se zájemci, zadávat inzeráty a hlídat jejich viditelnost?

Sháníte nemovitost a frustruje vás probírat se tisíci inzeráty?

Můžete obrátit přímo na nás.

To, co si přeje prodejce a kupec, jsou jako dva dílky puzzle. Naší misí je najít takové dva dílky, které do sebe perfektně zapadají. Ať už chcete nemovitost pronajmout, prodat nebo koupit, náš HPR tým je tu pro Vás!

 

S čím vám můžeme pomoci?

S pronájmem, koupí či prodejem nemovitosti a všemi činnostmi s nimi souvisejícími (např. inzerce, právní služby, odhady, prohlídky, přepisy médii nebo i zástup při jednání s katastrálním úřadem). V oblasti realit nás zastupují zkušené realitní makléřky s dlouholetou praxí v tomto oboru. 

S námi Vám odpadne většina starostí

Převezmeme na sebe činnosti spojené s vaší nemovitostí, vaší nabídce se budeme plně věnovat a o stavu vás průběžně informovat.

  1. ve spolupráci s právníkem vyjednáme a zajistíme uzavření pro Vás co nejvýhodnější smlouvy (rezervační, nájemní, kupní smlouvy, smlouvy o smlouvám budoucích kupních, o převodu vlastnictví bytové jednotky/parkovacího stání)
  2. postaráme se o další formality (převody, katastr nemovitostí, formality spojené s převodem, daňové přiznání) vč. prohlídek či předání nemovitosti. daň z převodu nemovitosti bude uhrazena z advokátní úschovny z kupní ceny za prodávajícího přímo na účet finančního úřadu
  3. nabízíme i vyjednání hypotéky a s ní souvisejícím pojištěním nemovitosti či advokátní úschovnu, která chrání Vaše peníze během procesu
V PŘÍPADĚ, ŽE SHÁNÍTE, získáme pro Vás takovou, která bude perfektně sedět Vašim potřebám a preferencím – více na Sháníte nemovitost?
V PŘÍPADĚ, ŽE NABÍZÍTE, zajistíme vše, co je potřeba, a dokážeme pro Vaši nemovitost sehnat toho nejlepšího kupce – více na Nabízíte nemovitost?

S námi si můžete být jisti, že hájíme vaše zájmy jako své vlastní.

Rovněž však máme citlivý přístup i k těm, s nimiž obchodujete (zájemci, kupující), tak aby byl soulad ve všech detailech (kdy prodat nemovitost, kdy a jak obdržet peníze, zvláště pokud se řeší návazné bydlení atd.).


 

Scroll to Top