pojištění

obruvod

POJIŠTĚNÍ – bezpečí pro vás, vaši rodinu i majetek

Financování bydlení je v dnešní době úzce spojeno i se sjednáváním různých typů pojištění, a protože nepřeberná nabídka vzbuzuje spíše nedůvěru a nejistotu – což je přesný opak toho, k čemu jsou pojistky určené – rozhodli jsme se do našich služeb zařadit i oblast pojišťovnictví.

Dnešní doba je plná stresu a vše, co nám napomáhá dosáhnout hlubšího klidu a pocitu jistoty, je k nezaplacení.

Naši specialisté v HPR centrum vám mohou v této oblasti doporučit kvalitní produkty.

Už se nebudete muset bát, že se něco stane s vaším majetkem a vy zůstanete bez prostředků. Už nebude důvod strachovat se o to, z čeho budete žít v případě dlouhodobé nemoci nebo kdo zaplatí opravu vámi bouraného auta či výlohy na léčení vašeho úrazu nebo jak finančně zajistit svou rodinu v případě vašeho úmrtí.

To jsou smutná témata, ale nevyplácí se brát je na lehkou váhu. Raději akceptujte realitu lidského života, že stát se může cokoli. Lepší pro vás i vaši rodinu je být připraven.
 

Nabízíme poradenství v oblasti pojištění osob i majetku

  • pojištění nemovitosti i domácnosti
  • pojištění vozidel
  • životní i úrazové pojištění

 

Dbáme na vstřícný přístup, komunikaci a otevřené jednání!

Vypracované návrhy vám vždy srozumitelně vysvětlíme a na základě konzultace předáme k dalšímu zpracování.

Dlouholeté zkušenosti a propojenost naší práce zaručují potřebné vědomosti a znalost trhu pojištění tak, abychom byli schopni nastavit pojištění přímo pro vás či vaší nemovitost, a to dle vašich skutečných potřeb.

V případě, že váháte nebo hledáte vhodné pojištění a potřebujete radu při výběru rizik životního pojištění, neváhejte nás kontaktovat. Náš pojišťovací specialista vás pohodlně provede bludištěm nabídek a pomůže vám nalézt bezpečnou a vhodnou variantu pro vás.

 

Slovník pojmů

Chcete-li se snadno zorientovat v problematice pojištění, přečtěte si následující slovníček.

Pojištění nemovitosti (nezbytné pro schválení hypotéky)

je pojištění sjednávané proti živelným rizikům. Pojištěna musí být každá nemovitost sloužící jako zástava u hypotečního úvěru. Pojištění musí být na takovou částku, která v případě pojistné události bude krýt náklady na uvedení nemovitosti do původního stavu.

Pojištění domácnosti

zahrnuje téměř všechny věci, které tvoří vybavení domácnosti – od nábytku přes elektrické spotřebiče až po cennosti a v omezené míře i peníze. Jedná se tedy o zajištění finanční náhrady za poškození, zničení nebo odcizení věcí, které máte ve svém bytě či domě.

Životní pojištění

je produkt, díky kterému můžete zajistit rodinu v případě vašeho úmrtí. Vyplatí se to především u těch, kteří mají výrazný podíl na rodinných financích a bez nichž by se mohla rodina dostat do finančních problémů. Jde o komplexní produkt, který kombinuje pojištění osoby pro případ smrti, ale také slouží pro zhodnocení finančních prostředků. Částečně tak slouží jako penzijní fond.

  • Životní pojištění pokrývá také případnou invaliditu a závažné onemocnění
  • Výhodou je možnost daňového odpočtu
  • Častý je také příspěvek zaměstnavatele
Scroll to Top