logo
Pojištění – kdo se vám bude věnovat?
Melicharová
Mgr. Iveta Melicharová (BRNO)
pojišťovací specialista
tel: 776 778 664
melicharova@hypoasistent.cz
Máte dotaz?
Kontaktujte mě zde >>>

  obruvod

  POJIŠTĚNÍ – bezpečí pro vás, vaši rodinu i majetek

  Financování bydlení je v dnešní době úzce spojeno i se sjednáváním různých typů pojištění, a protože nepřeberná nabídka vzbuzuje spíše nedůvěru a nejistotu – což je přesný opak toho, k čemu jsou pojistky určené – rozhodli jsme se do našich služeb zařadit i oblast pojišťovnictví.

  Dnešní doba je plná stresu a vše, co nám napomáhá dosáhnout hlubšího klidu a pocitu jistoty, je k nezaplacení.

  Naši specialisté v HPR centrum vám mohou v této oblasti doporučit kvalitní produkty.

  Už se nebudete muset bát, že se něco stane s vaším majetkem a vy zůstanete bez prostředků. Už nebude důvod strachovat se o to, z čeho budete žít v případě dlouhodobé nemoci nebo kdo zaplatí opravu vámi bouraného auta či výlohy na léčení vašeho úrazu nebo jak finančně zajistit svou rodinu v případě vašeho úmrtí.

  To jsou smutná témata, ale nevyplácí se brát je na lehkou váhu. Raději akceptujte realitu lidského života, že stát se může cokoli. Lepší pro vás i vaši rodinu je být připraven.
   

  Nabízíme poradenství v oblasti pojištění osob i majetku

  • pojištění nemovitosti i domácnosti
  • pojištění vozidel
  • životní i úrazové pojištění

   

  Dbáme na vstřícný přístup, komunikaci a otevřené jednání!

  Vypracované návrhy vám vždy srozumitelně vysvětlíme a na základě konzultace předáme k dalšímu zpracování.

  Dlouholeté zkušenosti a propojenost naší práce zaručují potřebné vědomosti a znalost trhu pojištění tak, abychom byli schopni nastavit pojištění přímo pro vás či vaší nemovitost, a to dle vašich skutečných potřeb.

  V případě, že váháte nebo hledáte vhodné pojištění a potřebujete radu při výběru rizik životního pojištění, neváhejte nás kontaktovat. Náš pojišťovací specialista vás pohodlně provede bludištěm nabídek a pomůže vám nalézt bezpečnou a vhodnou variantu pro vás.

   

  Slovník pojmů

  Chcete-li se snadno zorientovat v problematice pojištění, přečtěte si následující slovníček.

  Pojištění nemovitosti (nezbytné pro schválení hypotéky)

  je pojištění sjednávané proti živelným rizikům. Pojištěna musí být každá nemovitost sloužící jako zástava u hypotečního úvěru. Pojištění musí být na takovou částku, která v případě pojistné události bude krýt náklady na uvedení nemovitosti do původního stavu.

  Pojištění domácnosti

  zahrnuje téměř všechny věci, které tvoří vybavení domácnosti – od nábytku přes elektrické spotřebiče až po cennosti a v omezené míře i peníze. Jedná se tedy o zajištění finanční náhrady za poškození, zničení nebo odcizení věcí, které máte ve svém bytě či domě.

  Životní pojištění

  je produkt, díky kterému můžete zajistit rodinu v případě vašeho úmrtí. Vyplatí se to především u těch, kteří mají výrazný podíl na rodinných financích a bez nichž by se mohla rodina dostat do finančních problémů. Jde o komplexní produkt, který kombinuje pojištění osoby pro případ smrti, ale také slouží pro zhodnocení finančních prostředků. Částečně tak slouží jako penzijní fond.

  • Životní pojištění pokrývá také případnou invaliditu a závažné onemocnění
  • Výhodou je možnost daňového odpočtu
  • Častý je také příspěvek zaměstnavatele